به یاد مادرم،،غروب غم انگیز،،،،،،

این سایت به یادمادر هجرت کرده ام. است.با ذکر صلوات
سردرد..

چگونه برای جلوگیری از سردرد در ماه رمضان
بسیاری از مردم از سردرد جدی رنج می برند در طی ماه رمضان، به خصوص در چند روز اول ماه مبارک. دلایل بسیاری برای این سردرد وجود دارد، اما ما سعی خواهیم کرد به برجسته کردن آنهایی که اصلی هستند که نزدیک ترین ارتباط را با روزه مرتبط است. ما همچنین به برخی از روش های مفید برای جلوگیری از سردرد نشان می دهد.
سلول های مغز ما نیاز به هموگلوبین اکسیژن پر شده است. آنها همچنین نیاز به قند اساسی، یعنی گلوکز، و همچنین به عنوان سوخت و ساز بدن به طور منظم. در طول ماه مبارک رمضان، سطح قند خون پایین تر در روزهای عادی با توجه به روزه داری و این دلیل اصلی برای سردرد قبل از افطار، سردرد بالاترین سطح خود را چند ساعت قبل از افطار می رسد.
مرتبط: چگونه به ضرب و شتم اسیدیته در ماه رمضان
جالب توجه است، دلیل اصلی سردرد پس از افطار این واقعیت است که مردم تمایل به خوردن مقدار زیادی از غذا، که باعث می شود خون بیشتری را به پمپ از طریق دستگاه گوارش، در نتیجه، بطور قابل توجهی کاهش خون برای سلول های مغز، و اکسیژن و گلوکز به همین ترتیب، به عنوان یک نتیجه آن سردرد رخ می دهد.
سردرد نیز می تواند توسط عوامل دیگری مانند مشکلات در طول ساعات خواب برای برخی از مردم روزه دار است که ساعت های طولانی در مقابل تلویزیون صرف ایجاد شود. این امر تاثیر منفی بر روی مغز و در حال استراحت بدن، تحریک یک احساس عمومی از ناتوانی همراه با سردرد وحشتناک است.
علاوه بر این، برخی از مردم به نوشیدنی مانند قهوه و چای معتاد و متوقف کردن این عادت ناگهان سطوح کافئین خود را کاهش می دهد. این نیز در عدم تمرکز می شود و می تواند باعث سردرد به عنوان سموم بدن.

برای جلوگیری از سردرد در ماه رمضان، ما باید برخی از مشاوره را دنبال کنید. پزشکان در موارد زیر اصرار دارند:
نگه داشتن زمان به طور منظم برای هنگام سحر و فشار آن را به عقب به اواخر که ممکن است، به عنوان آن شامل سطح بالایی از قند است. افراد مبتلا به دیابت نیاز به حضور در طور منظم چک آپ با پزشک خود برای تنظیم دوز دارو، زمان و وعده های غذایی خود را. مطمئن باشید که به خوردن برخی از حبوبات در هنگام سحر به عنوان آنها را برای مدت زمان طولانی، که شما را قادر به ماندن روی پای خود را در تمام طول روز ثابت نگه داشتن سطح گلوکز در خون شما.
کاهش تدریجی محرک، یعنی کافئین، به طوری که افرادی که به داشتن آن روزانه استفاده می شود سطوح کافئین را در خون خود را کاهش دهد به تدریج، و جلوگیری از کاهش ناگهانی که منجر به حالات بد در طول روز ناشتا.
مصرف یک دوز کافی از ویتامین B2 می تواند سردرد ناشی از گرسنگی جلوگیری از، در حالی که ویتامین های G و H نیز کاهش اثر از سردرد کمک.
سعی کنید به ۷ ساعت خواب در روز، آن را به عنوان ثابت شده است که مردم تمایل به تجربه حالات بد و وضعیت جسمانی ضعیف در صورتی که کمتر از ۵ ساعت خواب.

ترجمه شده از سایت یاهو

۲ Responses to “سردرد..”

 1. سلام

  می لغزم
  می ترسم
  می نویسم
  … آواز می خوانم
  می نویسم
  و می نویسم
  شاید
  بید مجنون بازهم برای فردا باران داشته باشد

  قلمت سبز
  شاد و سرمست باشید
  همیشه …

Leave a Reply

آمار سایت

حدیث روز

ساعت

شعر 2

برترین شاعر و برترین شعر ماه ایران را بشناسید اگر شما هم شاعر هستید اقدام کنید عضویت رایگان

یا مولا علی

سایت شعر لوجنک

ديدگاههاي اخير