به یاد مادرم،،غروب غم انگیز،،،،،،

این سایت به یادمادر هجرت کرده ام. است.با ذکر صلوات
لطفا با دقت بخوانبد ترجمه شده از مجله خارجی

 

۳٫ لباس شنا
با اینکه تصور نمی‌شود ولی باز هم هستند کسانی که البسه شنای خود را از دست‌دوم فروشی‌ها تهیه می‌کنند. بعضی میکروب‌های موجود در الیاف این لباس‌ها که از نفر قبلی باقی مانده‌اند، تنها در صورت برخورد مجدد با آب فعال می‌شوند و عواقب وخیمی به همراه دارد.

 

مایو شنا مردانهaoxueer

 

۴٫ تشک خواب
اکثر آنها که برای تخت‌‌خواب خود از تشک‌های استفاده شده بهره می‌برند، بر این باورند که با کشیدن یک روکش جدید همه‌چیز مثل روز اول است. این در حالی است که گرد و قباری که در لایه‌های زیرین تشک پنهان شده‌اند آرام آرام خود را به سطح می‌رسانند و باعث مشکلات تنفسی می‌شوند.

 

 

۵٫ لوازم آرایش
خانم‌ها به این نکته بسیار مهم توجه نمی‌کنند که هر برخورد مواد آرایش با پوست با برداشت هزاران بافت زنده همراه است. حال تصور کنید وسیله آرایشی که بارها و بارها توسط یک فرد ناشناس استفاده شده باشد. گفته می‌شود یکی از علایم پیری زودرس چهره عدم استفاده از لوازم آرایش مرغوب است.

 

 

۶٫ کفش
به نظر نمی‌رسد که خرید کفش دست دوم آنقدرها هم برای سلامتی ایراد داشته باشد. ولی تحقیقات جدید نشان می‌دهد کفش‌ها پس از مدتی فرم و قالب پای مصرف‌کننده‌ خود را می‌‌گیرند. برجستگی و فرورفتگی‌هایی که باعث راحتی او می‌شوند. اما ممکن شخصی که اقدام به خریداری کفش مصرف شده می‌کند، با فرم پاهایی متفاوت باشد. این کار در درازمدت می‌تواند باعث آسیب به ستون فقرات و کمر بشود.

۷٫ نرم‌افزارهای کامپیوتری
هنگ کردن‌های متوالی. سرعت پایین ویندوز و یا مک. نیاز به تعویض زودهنگام ویندزو و یا مک. ارورهای پشت سر هم و شاید مهم‌تر از همه لو رفتن اطلاعات شخصی عواملی هستند که یک نرم‌افزار کپی و یا تقلبی برای کامپیوترهای شخصی ایجاد می‌کنند.

۸٫ تخت کودک
بچه‌ها اغلب هرچیزی را که به دست می‌گیرند سمت دهان خود می‌برند. سپس دستان خیس خود را نیز به هر طرف می‌زنند. حتی فکرش نیز آزاردهنده است که کودک خود را درون تخت‌خوابی قرار دهیم که طفلی دیگر درون آن را به شدت با بزاق خود آلوده کرده است.

۹٫ لاستیک خودرو
آمار نشان می‌دهد هزاران حلقه لاستیک روزانه در سرتاسر دنیا بازیافت می‌شوند و مجدداً در دسترس مشتری قرار می‌گیرند. این تعداد منهای لاستیک‌هایی است که به صورت دست دوم از تعمیرگاه‌ها تهیه می‌شود. عدم پایداری تایر در برابر گرما و هم‌چنین ضعیف شدن آج‌ها می‌‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد.

۱۰٫ کلاه
یک ابزار ساده بای حفاظت سر از آفتاب و باران، چگونه می‌تواند برای شخص دیگر مضر باشد. ترکیب زیان‌بار عرق سر، ترشحات پوست سر و میکروب‌هایی که به واسطه گرما و رطوبت در لایه زیرین کلاه رشد و نمو کرده‌اند، نفر بعدی را با بیماری‌های پوست و مو مواجه خواهد کرد.۱۱۰

Leave a Reply

آمار سایت

حدیث روز

ساعت

شعر 2

برترین شاعر و برترین شعر ماه ایران را بشناسید اگر شما هم شاعر هستید اقدام کنید عضویت رایگان

یا مولا علی

سایت شعر لوجنک

ديدگاههاي اخير

  • Carpetspm: ???????,??????????! ...
  • فرنگیس: سلام علیکم لطف کردید سپاس...
  • فرنگیس: سلام علیکم لطف کردید با تشکر...
  • فرنگیس: سلام علیکم ممنونم لطف کردید...
  • فرنگیس: سلام علیکم نظرلطف شماست...